REKLAMACJE

Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, nieużywane, bez wad. W przypadku wystąpienia wad.

Każdy produkt kupiony w sklepie internetowym piroshop.pl może być reklamowany zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu cywilnego dotyczącymi rękojmi, jeżeli w ciągu dwóch lat od jego wydania Kupującemu, stwierdzona zostanie wada stanowiąca o jej niezgodności z umową.

Reklamację należy złożyć drogą pocztową/elektroniczną (pyroacab@gmail.com) wskazując przyczyny reklamacji oraz informacje niezbędne do zidentyfikowania zamówienia. Wadliwy towar należy odesłać na adres naszego sklepu stacjonarnego: JEST IMPREZKA Joanna Pszeniczny, ul. Dąbrowskiego 1/10, 39-300 Mielec.

Sprzedający umożliwia Kupującym składającym reklamację, odesłanie wadliwego towaru kurierem na koszt Sprzedającego. W tym celu wymagane jest poinformowanie drogą elektroniczną (pyroacab@gmail.com) o woli skorzystania z odbioru zamówienia przez kuriera na koszt Sprzedającego, wskazując dokładne dane adresowe z danymi Kupującego w celu umożliwienia kurierowi odbioru reklamowanego towaru.

Sprzedający rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru i poinformuje Kupującego o sposobie jej załatwienia,

W przypadku pozytywnego rozpoznania reklamacji, Kupujący otrzyma zwrot poniesionych kosztów za wadliwy towar wraz z kosztami wysłania towaru na adres

e-sklepu.

W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany Klientowi wraz

z informacją o niezasadności reklamacji.